Sponsored Links

Sponsored Links

Archives

VIDEO: Gold Plaza Baia Mare – 27 July 2012 │RESULTS

 
Armwrestling Gold Plaza Baia Mare 2012

 
” Armwrestling contest at Gold Plaza Baia Mare, July 27, 2012.
Concurs de skandenberg la Gold Plaza Baia Mare, 27 iulie 2012. “
 

Source: 

RESULTS │ GOLD PLAZA BAIA MARE 27.07.2012 │ REZULTATE

 

 
Seniors & Juniors -75 kg Right arm

1 Paul AVRAM – Lipova (AR)
2 Razvan IONUTAS – Sisesti (MM)
3 Cristian POP – Zalau (SJ)

4 Marius CODREANU – Baia Mare (MM)
5 Vlad TURA – Targu Lapus (MM)
6 Adrian MURESAN – Cetatele (MM)
7 Catalin BARTA – Copalnic Manastur (MM)
8 Alexandru LES – Baia Mare (MM)
9 Alexandru SARAGAN – Baia Mare (MM)
10 Alexandru POJAR – Badon (SJ)
11 Ionut DANCIU – Baia Mare (MM)
12 Radu GYURKO – Targu Lapus (MM)
13 Nicolae VAIDA – Baia Mare (MM)
14 Alexandru OANEA – Baia Sprie (MM)
15 Gheorghe LACATOS – Baia Mare (MM)
16 Marius ARDELEANU – Baia Mare (MM)
17 Vili DULA – Baia Mare (MM)
18 Marian NINACS – Seini (MM)
19 Claudiu IONUTAS – Baia Mare (MM)
20 Rikard SCHULTZ – Baia Mare (MM)
21 Adrian CULCEAN – Baia Mare (MM)
22 Florin Vladut DOCHITA – Baia Mare (MM)
23 Bogdan IONUTAS – Sisesti (MM)
24 Alex MURESAN – Cernesti (MM)
25 Tudor TODORUT – Baia Mare (MM)

Seniors & Juniors -90 kg Right arm

1 Stefan TAMAS – Sisesti (MM)
2 Adrian SILAGHI – Sisesti (MM)
3 Ioan BAIC – Rohia (MM)

4 Bogdan SLEVOACA – Baia Mare (MM)
5 Gheorghe NISTEA – Satu Mare (SM)
6 Marian TRIF – Baia Mare (MM)
7 Charles SOPRONYI – Simleu Silvaniei (SJ)
8 Vlad ZAGREAN – Lapusel (MM)
9 Catalin SANTA – Targu Lapus (MM)
10 Catalin CRISAN – Sisesti (MM)
11 Romeo VARGA – Baia Mare (MM)
12 Sergiu MAL – Somcuta Mare (MM)
13 Zoltan KOVACS – Baia Sprie (MM)
14 Florin DOCHITA – Baia Mare (MM)
15 Petrica VISOVAN – Mara (MM)
16 Ionut REZMIVES – Baia Mare (MM)
17 Vasile POPA – Satu Mare (SM)
18 Samuel OROS – Sighetu Marmatiei (MM)
19 Marius SANTA – Targu Lapus (MM)
20 Marcel SORAN – Seini (MM)

Seniors & Juniors +90 kg Right arm

1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Andrei GYURKO – Tirgu Lapus (MM)
3 Tica CIOCOTISAN – Sisesti (MM)

4 Ionita FILIP – Sabisa (MM)
5 Gergo FODOR – Berchez (MM)
6 Sorin BUD – Baia Mare (MM)
7 Gabriel CHIS – Seini (MM)
8 Daniel KADAR – Baia Mare (MM)
9 Constantin HINCIANU – Simleu Silvaniei (SJ)
10 Gheorghe IATUC – Sighetu Marmatiei (MM)
11 Adrian NICHITA – Sindrest (MM)
12 Calin PASCA – Baia Mare (MM)
13 Kevin KLOCZA – Baia Mare (MM)
14 Francisc COVACIU – Seini (MM)
15 Sapin NUTU – Bucuresti (B)
16 Epvin SCHEIP – Baia Mare (MM)

Info: SKNX

Leave a Reply