Sponsored Links

Sponsored Links

Archives

RESULTS: 13th POLISH CUP 2012, Gniew Castle – 15-16 December 2012 │VIDEOS

This results table was made by XSportNews.com, using the official results from Armpower.NET:

(If you copy this results table, please also add a link to this article)

XIII POLISH CUP 2012 – Gniew Castle XIII POLISH CUP 2012 – Gniew Castle
Left hand results Right hand results
JUNIOR18 MEN LEFT 57KG JUNIOR18 MEN RIGHT 57 KG
1. GROMADZKI, JAKUB TYTAN JAWORZNO (1209) 1. GROMADZKI, JAKUB. TYTAN JAWORZNO;
2. DOBRAKOWSKI, MACIEJ UKS-16 KOSZALIN (0411) 2. DOBRAKOWSKI, MACIEJ. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 63KG JUNIOR18 MEN RIGHT 63 KG
1. KRZYŻEWSKI, JACEK ARMFIGHT PIASECZNO (0706) 1. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. HUSAK, KACPER UKS-16 KOSZALIN (0414) 2. PIĘTA, KACPER. UKS-16 KOSZALIN;
3. PIĘTA, KACPER UKS-16 KOSZALIN (0412) 3. HUSAK, KACPER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 70KG JUNIOR18 MEN RIGHT 70 KG
1. POPIELARCZYK, MATEUSZ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1002) 1. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
2. PLUTA, KAMIL TYTAN JAWORZNO (1206) 2. PLUTA, KAMIL. TYTAN JAWORZNO;
3. ŻUREK, MARTIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1010) 3. ŻUREK, MARTIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. BUCZEK, KAROL UKS-16 KOSZALIN (0409) 4. BUCZEK, KAROL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 78KG JUNIOR18 MEN RIGHT 78 KG
1. JĘDRZEJCZAK, KEVIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1016) 1. JĘDRZEJCZAK, KEVIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
2. TAWREL, WOJCIECH ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1012) 2. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ WILKI MIĘDZYCHÓD (0505) 3. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. SMALCERZ, SZYMON TYTAN JAWORZNO (1208) 4. SMALCERZ, SZYMON. TYTAN JAWORZNO;
5. ŁĄCKI, KRZYSZTOF ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1001) 5. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
6. FIGURSKI, DANIEL UKS-16 KOSZALIN (0413) 6. FIGURSKI, DANIEL. UKS-16 KOSZALIN;
7. KUBIAK, JAKUB UKS-16 KOSZALIN (0410) 7. KUBIAK, JAKUB. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT +78KG JUNIOR18 MEN RIGHT +78 KG
1. IZBIŃSKI, DAWID SDS TOMASZÓW MAZ. (0202) 1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW MAZ.;
2. BOROWSKI, BARTEK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1020) 2. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
3. PACUT, PAWEŁ TYTAN JAWORZNO (1214) 3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. RADZIK, PIOTR WIKING NISKO (0801) 4. BOROWSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN LEFT 63KG SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. GRALAK, MACIEJ ARM FANATIC GRUDZIADZ (0105) 1. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN JAWORZNO;
2. KOTLARZ, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (1202) 2. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
3. CIBOROWSKI, SYLWESTER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1004) 3. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. KORBIEL, KRYSTIAN TYTAN JAWORZNO (1205) 4. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
5. SOBCZYK, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1007) 5. SOBCZYK, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
6. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1013) 6. KILAN, JAROSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
7. RACHOWKA, ŁUKASZ WILKI MIĘDZYCHÓD (0502) 7. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
8. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
9. GROMADZKI, JAKUB. TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 70KG SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. POPIELARCZYK, MATEUSZ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1002) 1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
2. KUŚNIERCZYK, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (1204) 2. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. CIBOROWSKI, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1005) 3. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. KOWAL, ADRIAN WIKING NISKO (0802) 4. PLUTA, KAMIL. TYTAN JAWORZNO;
5. KILAN, JAROSŁAW TYTAN JAWORZNO (1292) 5. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
6. PLUTA, KAMIL TYTAN JAWORZNO (1206)
SENIOR MEN LEFT 78KG SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO (0805) 1. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
2. MALAS, SŁAWOMIR ARM FANATIC GRUDZIADZ (0104) 2. MALAS, SŁAWOMIR. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
3. CHODYNA, MARIUSZ HULK WĘGRÓW (0302) 3. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
4. WYRWA, MATEUSZ WIKING NISKO (0803) 4. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO;
5. ROSŁON, KAROL ARMFIGHT PIASECZNO (0704) 5. SOBCZYK, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
6. GROCH, DAWID WIKING NISKO (0804) 6. GROCH, DAWID. WIKING NISKO;
7. SOBIERAJSKI, RADOSŁAW HERAKLES WAŁBRZYCH (5003) 7. GRALAK, JAKUB. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
8. BARTOSIEWICZ, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1023) 8. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN JAWORZNO;
9. ŁĄCKI, KRZYSZTOF ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1001) 9. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO;
10. SOBCZYK, MARCIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1011) 10. ROSŁON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
11. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ TYTAN JAWORZNO (1215) 11. JĘDRZEJCZAK, KEVIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
12. GRALAK, JAKUB ARM FANATIC GRUDZIADZ (0106) 12. CHODYNA, MARIUSZ. HULK WĘGRÓW;
13. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ WILKI MIĘDZYCHÓD (0505) 13. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
14. SMALCERZ, SZYMON TYTAN JAWORZNO (1208) 14. SMALCERZ, SZYMON. TYTAN JAWORZNO;
15. JĘDRZEJCZAK, KEVIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1016) 15. ROSŁON, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
16. KROK,ARTUR. TYTAN JAWORZNO; (9876) 16. SOBIERAJSKI, RADOSŁAW. HERAKLES WAŁBRZYCH;
17. KWIETNIEWSKI, RADEK. TYTAN JAWORZNO;
18. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
19. KROK, ARTUR, TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 86KG SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. SZEWCZYK, TOMASZ TYTAN JAWORZNO (1212) 1. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA;
2. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0901) 2. WOJTYRA, EMIL. HULK WĘGRÓW;
3. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ WILKI MIĘDZYCHÓD (0504) 3. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN;
4. PIECHNA, ŁUKASZ SDS TOMASZÓW MAZ. (0203) 4. PIECHNA, ŁUKASZ. SDS TOMASZÓW MAZ.;
5. WARTOS, KAMIL ZŁOTY TUR GDYNIA (1105) 5. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
6. IZBIŃSKI, CEZARY SDS TOMASZÓW MAZ. (0201) 6. WARTOS, KAMIL. ZŁOTY TUR GDYNIA;
7. WOJTYRA, EMIL HULK WĘGRÓW (0301) 7. KILAN, PRZEMYSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
8. SZAFRATOWICZ, KAMIL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1022) 8. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
9. KILAN, PRZEMYSŁAW TYTAN JAWORZNO (1299) 9. SZAFRATOWICZ, KAMIL. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
10. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO; 10. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
11. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO; 11. SZEWCZYK, TOMASZ. TYTAN JAWORZNO;
12. ZELEK, DANIEL. TYTAN JAWORZNO; 12. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
13. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
14. ZELEK,DANIEL. TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 95KG SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. FURMAN, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (1102) 1. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN JAWORZNO;
2. WĘGLICKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0707) 2. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. MOLENDA, MARCIN TYTAN JAWORZNO (1201) 3. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
4. SZYMANIAK, PATRYK ARMFIGHT PIASECZNO (0701) 4. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. ZAWADZKI, ADAM HERAKLES WAŁBRZYCH (5001) 5. ZAWADZKI, ADAM. HERAKLES WAŁBRZYCH;
6. SZYMIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR GDYNIA (1101) 6. SZYMIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA;
7. KWIATKOWSKI, JERZY TYTAN JAWORZNO (1291) 7. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY STRZEGOM;
8. PODOLSKI, WALDEMAR WILKI MIĘDZYCHÓD (0501) 8. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN JAWORZNO;
9. OŻGA, MICHAŁ OSTRY STRZEGOM (0601) 9. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI MIĘDZYCHÓD;
10. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
SENIOR MEN LEFT +95KG SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. KAJDAS, NATAN TYTAN JAWORZNO (1210) 1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO;
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1006) 2. KAJDAS, NATAN. TYTAN JAWORZNO;
3. GROCHOWSKI, MARIUSZ TYTAN JAWORZNO (1203) 3. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
4. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0709) 4. ŚWIĘCKI, PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. WALCZAK, SZYMON ARMFIGHT PIASECZNO (0710) 5. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. PROC, TOMASZ TRAKTOR WOLSZTYN (0902) 6. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
7. PIOTROWICZ, TOMASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA;
8. BRODA, KAROL. ZŁOTY TUR GDYNIA;
9. PROC, TOMASZ. TRAKTOR WOLSZTYN;
SENIOR MEN LEFT OPEN SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. KAJDAS, NATAN TYTAN JAWORZNO (1210) 1. KAJDAS, NATAN. TYTAN JAWORZNO;
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1006) 2. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
3. WĘGLICKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0707) 3. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO;
4. SZEWCZYK, TOMASZ TYTAN JAWORZNO (1212) 4. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA;
5. GROCHOWSKI, MARIUSZ TYTAN JAWORZNO (1203) 5. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
6. MALAS, SŁAWOMIR ARM FANATIC GRUDZIADZ (0104) 6. ZAWADZKI, ADAM. HERAKLES WAŁBRZYCH;
7. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO (0805) 7. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN JAWORZNO;
8. PIECHNA, ŁUKASZ SDS TOMASZÓW MAZ. (0203) 8. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
9. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0901) 9. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
10. SZYMANIAK, PATRYK ARMFIGHT PIASECZNO (0701) 10. WOJTYRA, EMIL. HULK WĘGRÓW;
11. FURMAN, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (1102) 11. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
12. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
13. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN;
14. MALAS, SŁAWOMIR. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
15. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
MASTER MEN LEFT 90KG MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY TYTAN JAWORZNO (1291) 1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN JAWORZNO;
2. WALEŚKO, WOJCIECH PYTON WARSZAWA (0003) 2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON WARSZAWA;
3. PODGÓRSKI, WIESŁAW PYTON WARSZAWA (0002) 3. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON WARSZAWA;
MASTER MEN LEFT +90KG MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. PALCZEWSKI, PIOTR PYTON WARSZAWA (0004) 1. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
2. MICHALSKI, WALDEMAR ZŁOTY TUR GDYNIA (1107) 2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. KRÓLIK, KONSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0703) 3. MICHALSKI, WALDEMAR. ZŁOTY TUR GDYNIA;
GRANDMASTER MEN LEFT 90KG GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW PYTON WARSZAWA (0002) 1. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON WARSZAWA;
GRANDMASTER MEN LEFT +90KG GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GRALAK, STANISŁAW ARM FANATIC GRUDZIADZ (0107) 1. GRALAK, STANISŁAW. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
2. KRÓLIK, KONSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0703) 2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
DISABLED MEN LEFT 60KG DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ ARM FANATIC GRUDZIADZ (0105) 1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1013) 2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, ŁUKASZ WILKI MIĘDZYCHÓD (0502) 3. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
DISABLED MEN LEFT 80KG DISABLED MEN RIGHT 80 KG
1. GURAZDA, ADAM ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1019) 1. KWIETNIEWSKI, RADEK. TYTAN JAWORZNO;
2. KWIETNIEWSKI, RADEK TYTAN JAWORZNO (1290) 2. GURAZDA, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
DISABLED MEN LEFT +80KG DISABLED MEN RIGHT +80 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0703) 1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. SAWICKI, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1017) 2. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 52KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 52 KG
1. ZYGARSKA, DOROTA UKS-16 KOSZALIN (0406) 1. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16 KOSZALIN;
2. DAMASZK, ANGELIKA UKS-16 KOSZALIN (0405) 2. GOŁĘBICKA, KAROLINA. UKS-16 KOSZALIN;
3. GOŁĘBICKA, KAROLINA UKS-16 KOSZALIN (0408) 3. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 57KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT 57 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS-16 KOSZALIN (0401) 1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. IWANCIO, ARLETA UKS-16 KOSZALIN (0402) 2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
3. SOBIRAJ, ALICJA UKS-16 KOSZALIN (0407) 3. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT +57KG JUNIOR18 WOMEN RIGHT +57 KG
1. STEFANIAK, NATALIA UKS-16 KOSZALIN (0403) 1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA UKS-16 KOSZALIN (0404) 2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
3. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA (1106) 3. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR GDYNIA;
SENIOR WOMEN LEFT 60KG SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. STEFANIAK, NATALIA UKS-16 KOSZALIN (0403) 1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS-16 KOSZALIN (0401) 2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA UKS-16 KOSZALIN (0404) 3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
4. IWANCIO, ARLETA UKS-16 KOSZALIN (0402) 4. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN LEFT +60KG SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA ARM FANATIC GRUDZIADZ (0101) 1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
2. OPALIŃSKA, MARTA ARM FANATIC GRUDZIADZ (0102) 2. MORCZYŃSKA, MILENA. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
3. MORCZYŃSKA, MILENA ARM FANATIC GRUDZIADZ (0103) 3. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. CICHOPEK, BOŻENA TYTAN JAWORZNO (1295) 4. CICHOPEK, BOŻENA. ZŁOTY TUR GDYNIA;
5. MAŚNIK, KORNELIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1014)
SENIOR WOMEN LEFT OPEN SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. WAWRZYNIAK, MARLENA ARM FANATIC GRUDZIADZ (0101) 1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
2. OPALIŃSKA, MARTA ARM FANATIC GRUDZIADZ (0102) 2. MORCZYŃSKA, MILENA. ARM FANATIC GRUDZIADZ;
3. MORCZYŃSKA, MILENA ARM FANATIC GRUDZIADZ (0103) 3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
4. MAŚNIK, KORNELIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1014) 4. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
5. CICHOPEK, BOŻENA TYTAN JAWORZNO (1295) 5. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
6. STEFANIAK, NATALIA UKS-16 KOSZALIN (0403) 6. CICHOPEK, BOŻENA. ZŁOTY TUR GDYNIA;
7. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
MASTER WOMEN LEFT OPEN MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. CICHOPEK, BOŻENA TYTAN JAWORZNO (1295) 1. CICHOPEK, BOŻENA. ZŁOTY TUR GDYNIA;
DISABLED WOMEN LEFT OPEN DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. MAŚNIK, KORNELIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (1014) 1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
XIII POLISH CUP 2012 – Gniew Castle XIII POLISH CUP 2012 – Gniew Castle
Left hand results Right hand results
This results table was made by XSportNews.com, using the official results from Armpower.NET:

(If you copy this results table, please also add a link to this article)

___________________________________________________

ArmWrestling PolishCup2012 Artur Głowiński vs Natan Kajdas OPEN left hand FINAL

More videos: ArmWrestling MoviePL

ArmWrestling PolishCup2012 Marcin Molenda vs Natan Kajdas OPEN right hand FINAL

More videos: ArmWrestling MoviePL

Related Post

Leave a Reply